Sprzęt filmowy dostępny w wypożyczalniach

Każdy z nas może znaleźć się w takiej sytuacji, że będzie potrzebował profesjonalnej kamery lub innego sprzętu filmowego. Nie wszyscy jednak będziemy chcieli pozwolić sobie na kupno takich urządzeń. Kosztują one duże pieniądze i nie zawsze ich nabycie ma uzasadniony powód. Co wtedy? Pora udać się w miejsce idealne, jakim jest w tej sytuacji wypożyczalnia sprzętu filmowego i sięgnąć po dokładnie to czego potrzebujemy.

Rental video czy też wynajem sprzętu filmowego to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu. W takim miejscu kamerę wypożyczy zarówno amator filmowania, jak i profesjonalny kamerzysta. W końcu zawsze może się przytrafić usterka własnego sprzętu lub też pojawić plener i okoliczności planu filmowego sprzyjające skorzystaniu z całkiem innej kamery niż sami posiadamy. Problem ten w moment rozwiąże profesjonalnie działająca wypożyczalnia kamer i sprzętu filmowego. Taką w mieście Kraków jest RentGrandFox.pl i serdecznie Wam jej usługi w tym miejscu polecam.

Jakie urządzenia oferuje wypożyczalnia sprzętu filmowego?

Najczęściej wynajmowane są, co nietrudno się domyślić, wszelkiego typu kamery. Tego rodzaju profesjonalne urządzenie jest bardzo drogie, stąd popularność wynajmu. Inne sprzęty także dostępne na rental video to między innymi obiektywy, lampy, statywy, rekordery, mikrofony, gimbale, stabilizatory czy napędy do kamery. Wszystkie te urządzenia mocno przydadzą się przy tworzeniu wysokiej jakości filmu. Oczywiście warunki na planie filmowym dyktują to co będzie niezbędne i jakiego rodzaju sprzęt sprawdzi się najlepiej.

Rental video na dobę lub więcej

Usługa wynajmu sprzętu filmowego świadczona przez liczne wypożyczalnie w Krakowie jest usługą, która może obejmować niemalże dowolny czasu. Kamerę jak i inne urządzenia pożyczymy w takiej firmie na dobę – jeśli potrzebna nam na dosłownie jeden dzień zdjęciowy. Ale równie dobrze możemy je wynająć na tydzień czy miesiąc, jeśli nasze plany są bardziej rozbudowane i będziemy potrzebować przynajmniej kilka dni na wykonanie ujęć. Mało tego, zwykle wynajem na dłuższy okres wiąże się automatycznie z niższą stawką za dobę. Wszystkiego bliżej dowiemy się kontaktując z interesującą nas wypożyczalnią kamer.