Pokój zagadek – kto powinien z niego skorzystać?

Moje stwierdzenie, że teraz mamy do wyboru naprawdę ogromny szereg różnych form rozrywek, nie będzie niczym odkrywczym, ale tak właśnie jest. Zabawę oferuje nam już nie tylko tradycyjna gra komputerowa, ale też prawdziwa gra miejska, rozgrywająca się w plenerze i pozwalająca nam poczuć się jak prawdziwi bohaterowie wspaniałych powieści przygodowych czy filmów akcji. Jeżeli jednak na ten typ zabawy nie jesteśmy jeszcze gotowi, spróbujmy zacząć od czegoś na ten wzór, a czymś takim jest pokój zagadek.

Pokój zagadek to miejsce, w jakim zagramy oczywiście w popularną grę escape room. Kto najczęściej korzysta i kto jeszcze powinien spróbować tego rodzaju gry? Czyi do kogo jest kierowany właśnie ten typ rozrywki? W rzeczywistości – do wszystkich. W przypadku tej rozrywki nie ma bowiem żadnych ograniczeń wiekowych. To, ile mamy lat, nie ma żadnego znaczenia. Niejeden escape room w Krakowie przyjmuje nawet młodszych graczy, czyli tych w wieku poniżej dwunastu lat.

Tworząc swoją grupę do zabawy, starajmy się jednak zapraszać do niej ludzi w podobnym wieku, bo też wtedy najłatwiej będzie nam się ze sobą porozumieć i najprawdopodobniej będziemy zgodni co do wybieranych pokojów. Na pewno świetnie zaczniemy się bawić w gronie bliskich znajomych. Jeżeli więc mamy już jakąś swoją stałą ekipę, z którą zwykle podczas weekendów spotykamy się na kameralnych domówkach, tym razem zrezygnujmy z imprezy na rzecz wizyty w escape roomie.

Prawdą jest, że nie potrzebujemy wcale alkoholu, by świetnie się bawić. Pokój zagadek Lost Room Kraków może śmiało stać się takim testem zaufania. Pokaże on również, czy rzeczywiście znamy się ze swoimi znajomymi i czy potrafimy z nimi dobrze współdziałać.