Co robi ekspert kredytowy?

Ekspert kredytowy to specjalista, który udziel rad z zakresu kredytów. Są to zarówno kredyty hipoteczne, jak również kredyty gotówkowe. Każda osoba, która chce wziąć kredyt lub skorzystać z innego produktu bankowego, powinna przed rozpoczęciem swoich działań spotkać się i skonsultować całą sprawę z ekspertem finansowym.

Dla kogo usługa typu doradztwo kredytowe

Konsultacja z ekspertem uchroni klientów przed bardzo złymi konsekwencjami zaciągania niepotrzebnych lub też źle dobranych kredytów. Kredyty to wieloletnie zobowiązania, które udzielane są przez banki na rzecz kredytobiorców w różnym celu. Najpopularniejszym jest oczywiście kredyt hipoteczny, którego celem jest pokrycie zakupu nieruchomości. Takie kredyty spłacać trzeba wiele lat, dlatego też doradztwo kredytowe wskaże klientowi to czy aby na pewno takie zobowiązanie w jego przypadku ma najlepszy sens.

Zakres pomocy, jaką udzieli ekspert kredytowy

Ekspert kredytowy pomoże też ustalić korzystne rozwiązania. Razem z nim można wyliczyć raty, ustalić okres spłaty czy możliwą do uzyskania kwotę kredytu – sprawdzić zdolność kredytową. Ekspert przeanalizuje, porówna i pokaże, który bank oferuje dla klienta najkorzystniejszą ofertę. Na życzenie klienta może też przejąć załatwianie formalności kredytowych w imieniu klienta, co mocno odciąży i będzie bardzo pomocne.
Zobacz ofertę: Monika Rytel – Ekspert Kredytowy Białystok

Pozostała działalność eksperta finansowego

Warto korzystać z pomocy doradców, ekspertów finansowych, wtedy gdy chce się skorzystać również z innych produktów finansowych. Bogata wiedza zespołu ekspertów przyczyni się do tego, że klienci podejmują mądre decyzje, które nie przynoszą negatywnych konsekwencji w przyszłości. Zobowiązania opiewające na duże sumy, często sięgające miliona złotych to poważna decyzja, która powinna być przemyślana i skonsultowana z ekspertem z dziedziny finansów i bankowości. Warto skorzystać z wiedzy specjalistów